Warning: DOMDocument::loadHTML(): Unexpected end tag : p in Entity, line: 34 in /home/ygsmikhu/public_html/wp-content/themes/aradrolling/functions.php on line 985
عرضه انواع کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازار جهانی - سنا

عرضه انواع کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازار جهانی

همه انسان ها زیبایی را دوست دارند. زیبایی طیف وسیعی از چیزها را شامل می شود که بخشی از آن در ظاهر انسان ها نیز نمود دارد. یکی چیزهایی که در رابطه با زیبایی ظاهر انسان در ارتباط است مو و رنگ آن می باشد. مو به مرور زمان و با گذر سن دستخوش تغییراتی می شود مثل سفیدن موها. در رابطه با این موضوع محصولاتی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی وجود دارند به نام رنگ مو که حاوی رنگ دانه هایی برای پوشش موها می باشند و نقش مهمی در زیبایی موها ایفا می کنند. رنگ موها در انواع مختلف و با برندهای گوناگونی در بازارهای ایرانی و خارجی توزیع می شوند. یکی از برندهای رنگ مو که شهرت بسیاری داشته و رنگ موهای با کیفیتی تولید می کند، رنگ موی برند مدیا می باشد. انواع کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازارهای داخلی و مراکز عرضه انواع رنگ مو و نیز در بازارهای جهانی با کیفیت بالایی عرضه می شود.

عرضه انواع کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازار جهانی

عرضه کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازار ایران

عرضه کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازار ایرانرنگ موی مدیا علاوه بر اینکه پوشش خوبی به موها می دهد، از موها در برابر آسیبی که ممکن است طی فرآیند رنگ کردن مو دست دهد نیز محافظت می کند. این رنگ مو و واکس مو جزو قوی ترین رنگ موهایی می باشد که به هیچ عنوان رنگ دانه قرمز ندارد و شامل ۱۰ رنگ متفاوت می باشد. برخی از ویژگی های این رنگ مو عبارتند از:

 • ماندگاری بالا
 • رنگ دانه های عمیق
 • حاوی ویتامین c
 • پوشانندگی کامل موها
 • مناسب برای انواع موها و …

بر اساس این ویژگی ها و کیفیت بسیار خوبی که رنگ موی مدیا دارد، مشتری های زیادی برای این محصول با کیفیت وجود دارد. فروش کاتالوگ رنگ موی مدیا در بازار ایران ارائه می شود. مشتری ها می توانند با مشاهده این کاتالوگ ها و قیمت رنگ موی مدیا، اقدام به خرید این محصول با شماره مد نظر خود نمایند.

بهترین نوع رنگ مو در بازار های جهانی

بهترین نوع رنگ مو در بازار های جهانیبهترین رنگ موها معمولا از لحاظ مختلفی دارای اهمیت می باشند که یکی از مهم ترین آن ها به کار بردن کمترین مواد آسیب زننده به مو می باشد.‌اکثر خانم ها علاوه بر اینکه به زیبایی موهایشان اهمیت می دهند، حفظ سلامت و شادابی موهایشان نیز برایشان اهمیت بسیاری دارد. بر این اساس به دنبال رنگ موهایی می گردند که از همه لحاظ کیفیت بسیار بالایی داشته باشد.

بر این اساس بهترین نوع رنگ مو و کراتین مو با برندهای گوناگون با رعایت اصول اساسی و بهداشتی تولید و روانه بازار می شوند و توسط عمده فروشی رنگ مو و نمایندگی های مجاز در معرض فروش قرار می گیرند. هم چین انواع این محصول بهداشتی آرایشی با بهترین مارک رنگ مو علاوه بر بازارهای داخلی، در بازارهای جهانی نیز با بهترین کیفیت ممکن عرضه و به فروش می رسند.

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مو

آموزش کاتالوگ خوانی رنگ مورنگ موها به طور کلی دارای ۱۰ پایه رنگ می باشند که عبارتند از:

 • مشکی
 • قهوه ای تیره
 • قهوه ای متوسط
 • قهوه ای روشن
 • قهوه ای خیلی روشن
 • بلوند تیره
 • بلوند متوسط
 • بلوند روشن
 • بلوند خیلی روشن
 • بلوند خیلی خیلی روشن یا پلاتینه

هم چنین در کاتالوگ هایی که برای انواع رنگ مو و ماسک مو با برندهای گوناگون وجود دارند، برای هر رنگی در کنار آن یک سری شماره و حروف قرار دارد که به طور کل نمایانگر تناژ رنگ مو می باشد. به طور مثال رنگ N6 بیانگر بلوند تیره طبیعی و M6 بیانگر بلوند تیره زیتونی می باشد. آشنایی با این اصول کاتالوگ ها، می تواند در خرید رنگ مورد نظر به مشتری کمک کند.

قیمت کاتالوگ رنگ موی ترکیبی مدیا در کشور

قیمت کاتالوگ رنگ موی ترکیبی مدیا در کشورعلاوه بر رنگ موهایی که در بازار به طور معمول به فروش می رسند، در سال های اخیر رنگ موهای ترکیبی که از ترکیب چند شماره مختلف از رنگ موها ساخته می شوند روانه بازار شده اند که مشتری های زیادی را با سلیقه های متفاوت به سمت خود جذب کرده است.

در این زمینه یکی از برندهای رنگ مو که رنگ های ترکیبی بسیار خوش رنگی را عرضه می دارد، رنگ موی ترکیبی مدیا می باشد. قیمت  کاتالوگ رنگ موی ترکیبی این مارک در بازار سراسر کشور به صورت به روز موجود است. برای اطلاع از قیمت و تهیه و خرید محصول مورد نظر می توان از طریق بازار اقدام نمود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما