صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو بلوند / فروشنده رنگ مو بلوند طبیعی مدیا

فروشنده رنگ مو بلوند طبیعی مدیا

فروشندگان رنگ مو بلوند مدیا جزو بهترین نوع زنگ مو ها می باشد که توسط فروشندگان سراسر کشور به بازار ها عرضه می شوند البته این رنگ ها فروش مستقیم از کارخانه نیز دارند که به صورت عمده انجام می شود، رنگ مو مدیا جزو گروه های طبیعی می باشند که کیفیتی بسیار زیاد دارند و به همین دلیل فروش این رنگ مو ها فروشی بسیار بالا دارند. 

فروشنده رنگ مو بلوند طبیعی مدیا

ویژگی های رنگ موی مدیا

ویژگی های رنگ موی مدیا رنگ موی مدیا به دلیل داشتن گروه های طبیعی در ترکیبات خود جزو بهترین رنگ های موی سر می باشد که ویژگی های بسیار. یاد را در خود نهفته است، یکی از این ویژگی ها نداشتن رنگدانه های قرمز در ترکیب آن می باشد، رنگدانه های قرمز باعث می شود تا عمر رنگ کوتاه تر شود و همچنین به ریشه و رنگدانه های طبیعی موی سر آسیب برسد.

یکی از بهترین ویژگی های این رنگ ها داشتن عمر طولانی بر روی سر می باشد که بعد از حمام و شستشوی مو ها نیز شفافیت و درخشندگی مو ها حفظ می شود که این باعث شده بیشترین استفاده از رنگ ها را گروه رنگ های مدیا به خود اختصاص دهد. 

رنگ مو طبیعی یکی از بهترین رنگ مو ها می باشد که دارای مقادیر بسیار زیادی از ویتامین C می باشد که برای مو ها بسیار خوب است و گروه رنگ های طبیعی مدیا نیز این ویژگی را دارند و این ویژگی باعث شده تا ریزش مو کاهش یابد و ریشه ی مو تقویت پیدا کند که این بسیار خوب است و متقاضیان بسیار زیادی را به خود جذب می کند. 

داشتن ویژگی و ترکیب رنگدانه های زیاد و عمیق در این رنگ ها باعث شده تا ویژگی ماندگاری بسیار طولانی برای این رنگ ها حفظ شود و بعد از ازبین رفتن این رنگ ها جنس مو تقویت و رنگ دانه های مو تقویت شوند و درخشندگی مو افزایش یابد که این ویژگی ها بسیار خوب است و باعث شده تا بسیاری از متقاضیانی که از رنگ های طبیعی استفاده می کنند به سمت این رنگ های مدیا کشیده شوند. 

قیمت جدید رنگ مو بلوند مدیا

قیمت جدید رنگ مو بلوند مدیا رنگ بلوند این رنگ ها جزو بیشترین فروش رنگ ها را در بین رنگ های مدیا می باشد و به همین دلیل قیمت آن مناسب می باشد، رنگ های طبیعی بلوند جزو پر مصرف ترین نوع رنگ ها می باشد، کارخانه رنگ مو توانسته از بهترین و با کیفیت ترین نوع رنگ های خود را تولید کند که این بسیار خوب اسد و قیمت آن نیز بسیار مناسب است. 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ویژه رنگ مو تنباکویی مدیا

رنگ مو تنباکویی مدیا از جمله بهترین رنگ موهایی می باشد که در حال حاضر به شکل گسترده ای در سطح کشور به فروش می رود. فروش ویژه رنگ مو تنباکویی مدیا به شکل عمده صو

دیدگاهتان را بنویسید