لیست قیمت اکسیدان یک لیتری پرستیژ در بازار جهانی

اکسیدان یا همان پراکسید هیدروژن ماده ای است که با رنگ مو ترکیب شده و بر اثر یک واکنش شیمیایی موها را به رنگ جدید در می آورد. اکسیدان کار از بین بردن رنگ طبیعی مو و تسریع روند رنگ گرفتن مو را به عهده دارد. در آرایشگاه ها ی زنانه و مردانه که استفاده زیادی از این محصول دارند خرید عمده به صرفه تر است. قیمت اکسیدان یک لیتری پرستیژ در مراکز فروش عمده توسط کارشناسان به مشتری ارائه می شود تا خریدار بتواند پس از مقایسه با محصولات مشابه اقدام به خرید نماید.

لیست قیمت اکسیدان یک لیتری پرستیژ در بازار جهانی

خرید ارزان اکسیدان یک لیتری پرستیژ

خرید ارزان اکسیدان یک لیتری پرستیژبرای خرید اکسیدان پرستیژ با درصد های متفاوت می توان به فروشگاه های اینترنتی ارائه کننده این محصول مراجعه کرد.

درصد های متفاوت در رنگ موی نهایی اثر دارد. هرچه درصد اکسیدان بالاتر باشد رنگ حاصل روشن تر خواهد بود. کارخانه رنگ مو برای به دست آوردن بهترین نتیجه از محصول درصد اکسیدان را معرفی می کند.

استفاده زیاد از این محصول در موهایی که قبلا دکلره شده اند می تواند به مو آسیب برساند بنابراین دقت و تخصص آرایشگر در استفاده درست از آن بسیار مهم است.

بازار عمده فروشی اکسیدان ۶ درصد

بازار عمده فروشی اکسیدان ۶ درصداکسیدان پرستیژ ۶ درصد را می توان به صورت عمده از فروشگاه های لوازم آرایشی و بهداشتی تهیه کرد. برای آرایشگاه هایی که مصرف زیادی دارند قیمت اکسیدان ۴ لیتری مقرون به صرفه تر خواهد بود.

رنگ موهای ساخت این شرکت هم دارای ویتامین های ای و سی و کراتین و پروتئین هستند که باعث نرمی و لطافت موها پس از رنگ شدن می شود. در تمامی فروشگاه ها کاتالوگ های محصولات متنوع این شرکت وجود دارد و بسیاری از رنگ های این کاتالوگ ها مورد پسند و علاقه بانوان ایرانی هستند.

قیمت اکسیدان ۱ لیتری پرستیژ در سال ۹۸

قیمت اکسیدان ۱ لیتری پرستیژ در سال ۹۸قیمت اکسیدان یک لیتری در سال جاری بسته به درصد محصول متفاوت است. با اندکی بررسی در فروشگاه های معتبر برند های داخلی محصولات آرایشی می توانید لیستی از قیمت محصولات متنوع این شرکت به دست آورید و بسته به رنگ موی مورد علاقه خود بهترین و مناسب ترین کالا را خریداری نمایید.

مرکز فروش انواع اکسیدان رنگ مو در کشور

مرکز فروش انواع اکسیدان رنگ مو در کشورپخش عمده رنگ مو پرستیژ در مراکز فروش کارخانه تولید کننده این محصول انجام می شود. با توجه به این که این محصول ساخت ایران است قیمت مناسبی داشته و کیفیت بالای آن هم رضایت مشتری را تامین خواهد کرد.

در مراکز فروش انواع مارک ها و برندهای ایرانی و خارجی وجود دارد که خریدار با مقایسه قیمت و در نظر گرفتن کیفیت، بسته به رنگ موی مورد علاقه خود می تواند بهترین محصول را انتخاب نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما