صنایع آرایشی و بهداشتی سنا
خانه / رنگ مو / مرکز فروش انواع رنگ موی باکیفیت

مرکز فروش انواع رنگ موی باکیفیت

رنگ مو رنگدانه ای فولیکول های مو است که به دلیل دو نوع ملانین وجود دارد: eumelanin و pheomelanin. به طور کلی، اگر eumelanin بیشتر وجود داشته باشد، رنگ مو تیره تر است. اگر کمتر از eumelanin وجود داشته باشد، موها سبک تر هستند. افراد می توانند با استفاده از انواع رنگ موی باکیفیت به رنگ موی دلخواه خود دست یابند. 

مرکز فروش انواع رنگ موی باکیفیت

اطلاعاتی درباره رنگ موی با‌کیفیت

اطلاعاتی درباره رنگ موی با‌کیفیت اطلاعاتی درباره ی رنگ مو باکیفیت در سایت های خرید و فروش این محصولات قرار گرفته است؛ رنگ مو باید از رنگدانه های رنگی بسیار مناسبی برخوردار می باشد البته افراد باید توجه داشته باشند که از مارک معتبری اقدام به خرید بنمایند تا باعث نشود موی آنان بسوزد.

رنگ مو دائمی به طور کلی حاوی آمونیاک است و برای تغییر دائمی رنگ مو باید با یک توسعه دهنده یا ماده اکسید کننده مخلوط شود. از آمونیاک در رنگ مو دائمی برای باز کردن لایه کوتیکول استفاده می شود تا توسعه دهنده و رنگ کننده ها در کنار هم بتوانند به داخل قشر نفوذ کنند. توسعه دهنده یا عامل اکسید کننده در حجم های مختلفی ارائه می شود. هرچه حجم توسعه دهنده بیشتر باشد، “آسانسور” از رنگدانه طبیعی موی فرد بیشتر می شود. سطح ملانین با گذشت زمان می تواند تغییر کند و باعث تغییر رنگ مو در فرد شود و امکان دارد فولیکول های مو بیش از یک رنگ روی همان فرد وجود داشته باشد. 

ممکن است فردی با موهای تیره که آرزوی دستیابی به دو یا سه سایه سبک دارد، به یک توسعه دهنده بالاتری احتیاج داشته باشد، در حالی که شخصی با موهای سبک تر که مایل به رسیدن به موهای تیره تر است، به یک اندازه بلند احتیاج ندارد. زمان ممکن است با رنگ موی دائمی متفاوت باشد اما به طور معمول برای افرادی که مایل به تغییر حداکثر رنگ هستند، 30 دقیقه یا 45 دقیقه است.

قیمت تولیدی رنگ مدی باکیفیت

قیمت تولیدی رنگ مدی باکیفیت قیمت تولیدی رنگ مدی باکیفیت در فروشگاه های فروش آن بسیار مناسب می باشد؛ کیفیت برند مدی بسیار بالا می باشد علاوه بر آن قیمت اجناس تولید شده نیز بسیار مناسب است. تولیدی رنگ مو در سراسر کشور یافت می شود؛ این مراکز همواره سعی براین دارند که قیمت محصولات تولید شده را کنترل بنمایند. قیمت رنگ مو بر اساس کیفیت مواد اولیه های موجود در این رنگ موها تعیین می گردد. برای خرید رنگ مدی باکیفیت می توانید به فروشگاه های سراسر کشور مراجعه نمایید. تولیدی های موجود در سراسر کشور انواع رنگ مو را در انواع کیفیت تولید می نماید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
آزاده سیاسرد
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09129723169
mobile icon شماره موبایل: 09136546733
telegram icon کانال تلگرام: totalhaircolor@
email icon پست الکترونیکی: azadehsiasard@gmail.com

مطلب پیشنهادی

توزیع کنندگان رنگ مو انیکا روشن عمده

توزیع کنندگان رنگ مو انیکا عمده در رنگ بندی های متنوعی این محصول را به صورت آنلاین عرضه می کنند تا امکان تهیه محصول از دورترین نقاط کشور به راحتی امکان پذیر باش

دیدگاهتان را بنویسید